Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Fetka v bytě ...

 o Navštíveno 12694x o
o 25.01.2014, 22:03 | ABERTO
Rád bych se s vámi podělil o dnešní kulturní zážitek. Ještě to ve mě vře, takže jestli budu psát blbosti, tak to prosím omluvte ...
Před pár měsíci jsem sháněl nájemníka do bytu. Doposud všechny zkušenosti vesměs pozitivní. Byt bych nejraději prodal, ale je špatná doba, tak si říkám dokud to jde, tak jej budu pronajímat. Kolega z práce mi přinesl inzerát co našel u něj na baráku. Pána jsem zkontaktoval, 37 let, oblečený v obleku, kravata, seriózní vystupování, trochu podivín, ale prý je projektant na volné noze, dělá pro Tenzu, tak jsem se nad podivínstvím povznesl a plácli jsme si. Vše v pořádku, zaplacená kauce + z jeho iniciativy hned 3 nájmy na dřevo, prý že má velkou zakázku a musí na ní dělat dnem i nocí, tak než zadá platební příkaz. Říkám si proč ne, je divnej, ale projektant. No jo, tři měsíce utekly, blíží se platba dalšího nájmu a je to tady. Tel.neexistuje, na bytě nikdo neotvírá, z baráku mi volají lidi, že se tam schází existence a z bytu jde šílenej smrad. Tak co teď ? Nejde ho nijak zkontaktovat, má smlouvu, policie, hasiči, nikdo to oficiálně řešit nebude, dokud nebudu mít v ruce soudní příkaz k vystěhování, super. Sám vykopnout dveře a vyhodit ho ? Prý je to regulerní vloupání a mu se jak na potvoru ztratí truhla s pokladem... S právníkem jsme sesmolili kus papíru s dohodou o okamžitým vystěhování, ještě ten den jsem s pár dobrovolníky tak dlouho kopali do dveří až otevřel a ano "pod nátlakem" podepsal. Dnes byl den D předání klíčů, všechny zámkaře co jsem žádal o pomoc se mi opět vysmáli, že bez soudního příkazu se zámku od mého bytu ani nedotknou. No abych to zkrátil, byt byl otevřený, z půlky už vystěhovaný. V mžiku jsem vyměnil fabku. Díkybohu, že byt je přízemní, takže zbytek věcí byl okamžitě z okna před barákem. Za 4 měsíce byt totálně zdemolovaný, projektant úspěšně vařil, na zemi buchny, byt prošpikovanej takovým štiplavým smradem, propálená linka, podlaha vše ... Byl tam semnou i kluk z kriminálky a pár hasičů v civilu a prý mám ještě štěstí, protože byty po takových zkurvených smažkách na tom bývají daleko hůř.
Nemám slov ...

foto k příspěvku  od ABERTO



o 25.01.2014, 22:03 | ABERTO

foto k příspěvku  od ABERTO

o 25.01.2014, 22:03 | ABERTO

foto k příspěvku  od ABERTO

o 25.01.2014, 22:03 | ABERTO

foto k příspěvku  od ABERTO

o 25.01.2014, 22:04 | ABERTO

foto k příspěvku  od ABERTO

o 25.01.2014, 22:04 | ABERTO

foto k příspěvku  od ABERTO

o 25.01.2014, 22:04 | ABERTO

foto k příspěvku  od ABERTO

o 25.01.2014, 22:04 | ABERTO

foto k příspěvku  od ABERTO

o 25.01.2014, 22:05 | ABERTO

foto k příspěvku  od ABERTO

o 25.01.2014, 22:05 | ABERTO

foto k příspěvku  od ABERTO

o 25.01.2014, 22:05 | ABERTO

foto k příspěvku  od ABERTO

o 25.01.2014, 22:05 | ABERTO

foto k příspěvku  od ABERTO

o 25.01.2014, 22:08 | ABERTO
Jen pro porovnání stav před : [ Link ]
o 25.01.2014, 22:13 | endru.ondra
No to mě po..r a pak máš někomu věřit :-/ dneska
o 25.01.2014, 22:19 | ABERTO
Nejhorší je ta bezmoc. Kdyby na mě už při podpisu té dohody zavolal policii že na něho tlačím, tak mám průser a ještě se mu budu omlouvat, nehledě na to, že kdybych se dnes napíchnul na nějakou tu buchnu co se jich tam válí, tak mám vzpomínku do smrti :( Je mi z toho na blití ...
o 25.01.2014, 22:23 | Mr.Scully
Nj, ale jak se tohle dá poznat dopředu? Když působí slušně a nechá dopředu třeba tři nájmy...

Mě to čeká někdy v létě, že budu pronajímat a už teď se děsím, koho vyfasuju. To radši budu hledat rok, jen aby to byl někdo slušnej.

Nicméně byl jsem na tom, že ty máš právo se tam třeba jednou měsíčně jít podívat za účelem kontroly bytu (nebo tak něčeho), samozřejmě po předchozí domluvě?
o 25.01.2014, 22:27 | ABERTO
Byl jsem tam jednou, někdy po prvním měsíci. Ještě neměl vybaleno a omlouval to tím, jak je 24h denně u komplu a maká, nic divného mi nepřipadlo.
o 25.01.2014, 22:33 | crestik
možná by tohle zajímalo nějaký orgán, na obyč fetny prdí, ale výrobce by někoho určitě zajímal.

PS: v tom inzerátu mě "pobavilo", že vybavení má vlastní :-)
o 25.01.2014, 22:37 | CRK
Si měl zavolat stěhovákům z protidrogovýho...
o 25.01.2014, 23:20 | Luke_288 | Upraveno: 2014-01-25 23:21:28
A to sis na tu Tenzu predtim nedosel si to overit? Vzdyt tehle pribehu je plnej net.
U nas v baraku taky nekdo pronajal byt vařičovi a nikdo to nedokaze vyresit. Pcr chce soudni prikaz, majitel bytu tvrdi ze tam bydli matka s dítětem, proste pat.
Proverit zamestnani, chtit vypis z uctu rok zpatky, zkusit zjistit platebni moralku u operatora (nevim jestli to legalne jde) a ja bych to vyhrotil tak, ze bych se jel zeptat sousedu na jeho bejvaly bydliste.
Problem je, ze pak ale asi zadnyho najemnika nesezenes :(
o 25.01.2014, 23:37 | ABERTO
Luke_288 - kontroloval jsem údaje z jeho živnosťňáku, vše bylo v pořádku, ano asi jsem tomu měl dat víc, ale nic nenasvědčovalo takovým problémům. Ano je těchto příběhů plnej net, ale říkám si, že to mě přece potkat nemůže.
No nic, pro mne zkušenost k nezaplacení - pro ostatní varování aby se do takové sračky nedostali :/
o 26.01.2014, 00:41 | Alííí
Hustota, a dik za vysvetleni, co jsou to "buchny". :-)
Kauce Ti zustala, nebo jak?
o 26.01.2014, 00:53 | gizmi
Doufam ze ti podepsal smenku na x penez, protoze ten uklid a opravy neco budou stat. Kazdopadne do smlouvy vzdy zakaz meneni klicu a ze mas narok kdykoliv neocekavane na navstevu, atd atd.. Nejhorsi je, ze stat se to me, tak se neudrzim :( Hrozny a je mi te lito. Na druhou stranu zbavil jsi se ho, jsou jiny chudaci, ktery takove stesti nemaj.
o 26.01.2014, 02:03 | kozlustechnykus
To mi nerikej, ze po nich nevystartuje protidrogovy, nebo i normalni policajt? Vzdyt se vsichni honi za carkama a za tohle by byla jedna pekna...
o 26.01.2014, 07:56 | Rajdlos
Nevěřím svým očím. Proto jsem raději byt prodal.
o 26.01.2014, 08:18 | Bulík
To je neuveřitelný!
Bydlíme taky v podnájmu a ve smlouvě máme,že majitel má právo přijít zkontrolovat byt.Samo,že pouze v naší přítomnosti.Ještě toho nevyužil.Bydlí v baráku vedle,takže se pravidelně potkáváme.Platíme řádně,všechno je v pohodě.Tenhle případ to je prostě neskutečný.Myslím,že Ti nezbyde nic jinýho než dát byt do cajku.Takovýho šmejda nedonutíš k ničemu.
Bohužel....
Nejhorší je,že sposta lidí je schopná říct,že si v pohodě,když pronajímáš byt a ještě možná i závidět.
Na druhý straně neviděj co všechno se může stát.
o 26.01.2014, 08:31 | Bingi
to me po... , nejhorsi je ze se chystam koupit byt za ucelem pronajmu. Toto je nocni mura.
o 26.01.2014, 09:48 | HIGHTOWER
"Říkám si proč ne, je divnej," - bohužel v dnešní době, jakákoliv divnost se musí = papalala...

Nevím, jak to teď přesně je v novém obč. zákoníku s možnostmi ohledně pronájmů bytů, co a jak, ale holt jedině hlídat, hlídat a hlídat, stavit se na kontrolu klidně 2x za měsíc, poptat se sousedů, jestli je to tam OK apod. :-( Mít byt někde víc jak 20 km je konečná. Můžeš být rád, že ti vůbec ty 3 nájmy dopředu dal, mohlo to dopadnout ještě hůře :-( Lustrace tel. čísla, mailu, jména atd., prostě takový je svět, zjišťovat.
o 26.01.2014, 10:04 | ABERTO
Buchna = injekční stříkačka.
Peníze z kauce by měly pokrýt ty největší škody.
Fakt jsem měl kliku, že se to podchytilo zavčas, ikdyž byt to dost poznamenalo, že moc nevzdoroval a nechal se vyhodit. Čekat na nějaké rozhodnutí soudu rok ? dva roky ? to je k smíchu.
A policie ? Pánové o patro výš bydlí kapitán místní pčr, také jsem ho šel požádat o radu. Řekl mi to stejné co všichni, víme o něm, ale nepomužeme ti.
o 26.01.2014, 10:19 | Fresh
Strašný! A bude hůř. Dle Právní poradny co bývá na ČR2 se pronajímatel nemá právo ptát třeba na to, jestli má nájemce nějaké zvíře. Tzn. zničený byt od psa, problémy se štěkáním, co obtěžuje sousedy, atd... Co je ale horší, tak ten kterému byt pronajmete, prý může bez vašeho vědomí pronajímat dál někomu jinému.

Koupit byt, abych ho pronajímal mi přijde jako totální finanční blbost. Vše záleží na pořizovací ceně, lokalitě a ceně pronájmů v dané lokalitě, ale příklad: Byt 2+KK za 1500000, náklady na měsíc 3000, když dobře pronajmu za 9500/měsíc. Mi vychází, že budu pronajímat nonstop bez výluky cca 20 let, než začnu být v plusu. A to nepočítám žádné investice.
o 26.01.2014, 10:21 | HIGHTOWER
Ono protidrogovka, pokud mají poznatek, tak bohužel je systém tak, že je to nutí delší dobu sledovat, protože když tam vlítnou, on tam bude mít 1 várku, tak se skoro nic neděje, za to dostane tak podmínku, kdo ví jestli a nic z toho :-(

Ty jsi majitel bytu, tak prostě po této zkušenosti třeba požaduj výpis z rejstříku trestů, proč by ne? Kdo je slušný, nemá s tím problém, dělají to na každé poště. Zkus se zeptat právníka, zda by nešlo do smlouvy dát klauzule, že dává čestné prohlášení, že se proti němu není vedeno trestní stíhání a v případě, že by bylo zahájeno, je povinen ti to do 5 dnů oznámit např. a že by to mohl být důvod k ukončení nájemní smlouvy. To mě teď jen v rychlosti napadá, možná je to ujetý, a nelze to zákoně tak mít, ale prostě touto cestou bych šel po takovéto zkušenosti... Třeba při nástupu do nějaké práce taky mají ve smlouvě tyto věci, tak proč ne v nájemní smlouvě?
o 26.01.2014, 10:32 | Collin
Hrozný je,že pčr ví o tom kdo tam vaří,ale nic stím nedělá.. Tomu se ani nechce věřit..
o 26.01.2014, 11:01 | CRK
Fresh: a proč to lidi dělaj, protože se to nevyplatí? I kdyby si vzal ten byt na hypotéku, tak většinou dostaneš za pronájem víc, než splácíš a za 20-25 let máš nemovitost, kterou ti jiní zaplatili. Samozřejmě zaléží na tom kde, jak umíš sehnat dobře platící nájemníky a i trochu štěstí, abys nenarazil na takovýhle smažky... Znám to z okolí, většinou mejdany, protože oni moc nepracujou a ráno vstávat nemusej, hodně brzo přestávaj platit apod. Ale hlavně na spoustě z nich to hned nepoznáš, kolikrát působěj, alespoň zpočátku, úplně normálně...
o 26.01.2014, 11:32 | tappaja
Chyba byla, ze jsi nechal utect ty 3 kauce, ty jsou od toho, abys mel aspon neco v ruce, kdyz ti takhle vybydli byt.
3 kauce jsou slozeny u tebe a manik normalne plati dalsi najem. Nezaplati jednou? (neco jinyho je, kdyz se zpozdi s platbou) okamzita vypoved (podlozena v najemni smlouve)

Taky je dobry si dat do smlouvy podminku, ze kdykoliv muzes prijit na kontrolu, ne jen ten prvni mesic.

Jinak je to hnus, zlamat mu hnaty...
o 26.01.2014, 11:37 | M.a.R.i
Fresh: Mne to teda jako financni blbost absolutne neprijde, asi jsem divnej :). Za 20let mas zaplacenej byt treba pro deti. Kdyby byly nejaky vydaje, tak treba za 25let. By si cekal, ze se Ti zaplati za 5let?
o 26.01.2014, 11:47 | Fresh
CRK: Myslím, že to bejvávalo a to tak do roku 2008. Tehdy byli ceny nájmů úplně jinde, ale v té době byli i ceny nemovitostí víš. Kamarád si takhle koupil dva byty, s tou ideou, že mu ten druhý někdo z nájmů zaplatí. Teď má stejné starosti, jako každý, kdo ví co to je pronajímat a to, že mu již x-tý nájemník kterého tam má platí pozdě, bere jako menší zlo, neb je rád, že mu aspoň zaplatí. Cena nájmu šla níž a teď ten rozdíl každý měsíc doplácí ze svého. Jelikož je sám, tak na to má (díky současné práci), ale co bude dělat, až bude mít rodinu a děti? Prodat teď nemá cenu, neb to koupil za víc, než je teď prodejní cena.

Jinak jak jsem psal, záleží na konkrétním případu a na tom, kolik má kdo volných financích a jaký má výhled příjmů na dobu hypo., nebo úvěru.
o 26.01.2014, 12:03 | Mr.Scully
Fresh - nerozumým tvým výpočtům, jak za dvacet let teprve bude pronajímatel v plusu. V plusu je přece snad už od prvního nájmu, tedy za předpokladu, že byt neztrácí hodnotu. Samozřejmě se můžeme bavit o tom, jak je to výhodné v kontextu nájmu, inflace, nákladů, práce s tím atd. Ale pro mě je to pořád nejbezpečnější uložení peněz + pár kaček měsíčně přivýdělek.

Mimochodem, sice mu už asi nemůžeš přikázat psa nebo nekouření, ale zase mu nemusíš shánět náhradní bydlení a prostě ho po těch třech výpovědních měsících bez diskusí vyhodíš na ulici. Mně to přijde jako lehce pozitivní krok dopředu.
o 26.01.2014, 13:14 | .mycTD
jako decko jsem mel taky v byte fretku, ale to sem koukam nepatri... :-)
o 26.01.2014, 14:32 | Luke_288
Souhlas s freshem. V tyhle dobe si kupovat byt za ucelem pronajmu mi prijde jako nerozum.
V prubehu casu musis do bytu investovat, najemnik ho po 5ti letech "vybydli", (a to je jeste dobry kdyby tam 5let v kuse byl a platil), takze je nutny vymalovat, vymenit poskozeny veci, aby byl peknej a chytil jsi co nejdriv dalsiho najemnika za vic penez, prtz za usmudlanou spelunku nikdo zadny zajimavy penize neda.
Jedina varianta, kdy to umim pochopit je, ze nekdo ma volny prachy a ten byt zatahne celej bez pujcky, pak souhlas se scullym, ze jsi v plusu v podstate hned.
Ale jako brat si na to hypo a trast se, aby tam ten najemnik byl co nejdyl a vcas platil... a pak nedejboze odejde a pul roku bude prostoj... Do toho bych fakt nesel.

Z druhy stranu ja shanet najem, tak na nekoho, kdo bude chtit mit pravo mi do bytu kdykoliv prijit na konrolu, kopnu do zadku. Kauce proc ne, trestni rejstrik, vyplatni paska, ok, ale kontrola max 1x/rok
o 26.01.2014, 15:36 | CRK
Vyplatí se to určitě, byty teď nejsou drahý, hypotéky jsou levný a i kdyby tam vznikla nějaká ztráta, tak je to sice nepříjemný, ale že máš pak byt třeba pro děti a to minimálně z větší části zaplacenej nájemníkama je fakt. Že jsou s tím starosti je věc druhá a je na každém toto riziko zvážit.
o 26.01.2014, 19:17 | Luke_288
Je to v podstate jednoducha matematika.
Mam 3kk nezatizeny hypo ani zadnou pujckou. Mesicne me stoji cca 6,5K na nakladech (el, voda, plyn, net, uklid atd). Kdyz koupim dalsi byt na hypo na 25let á 15tis/mes (ted varim z vody, nevim kolik se to za rozumnej byt pohybuje) tak nakladove bude zcela jiste min 4K/mes. Scot je 19K Kc/mes. A uz ted mi to moc nevychazi, prtz lidi co daj za najem takovej ranec moc neni.
Najemce odejde a nez najdu novyho tak jen fixni naklady mam 25,5K Kč/mes nez najdu novyho najemce.
Takze z myho pohledu je tohle good job pro nekoho, kdo ma aspon 40K Kč/mes cistyho prijem. Nedej boze kdyz se stane neco jako abertovi.
Mam nekde chybu? Je fakt, ze je asi super mit po 25letech byt pro dite, ale chce to si to poradne spocitat, jestli to za to stoji.
o 26.01.2014, 19:40 | CRK
Luke_288: jednoduchá matematika to určitě je, ale jenom pokud nebudeš vařit z vody a tedy mít špatně už vstupní hodnoty pro výpočet, ale to je jedno, tady šlo o tu lidskou špínu a ostatní je zbytečný řešit a pokud to někomu pomůže, tak se to vůbec nevyplatí a nikdo do nemovistostí neinvestujte!!! :D
o 26.01.2014, 19:56 | Luke_288
Zkus mi ty moje vstupni hodnoty zkorigovat na realitu, vyjma tech mesicnich nakladu, ktery mam za 6let bydleni docela dobre poscitany.
Zatim tu od vetsiny ctu, jak je super mit byt na pronajem, ale konkretni cisla chybi a ty moje pocty nevychazi.
pokud budu mit volny 2mio, tak ok, ale brat si to na hypo, at jsou ted sebevyhodnejsi mi rozumny neprijde.
Jinak samo souhlasim, ze mit prachy v nemovitostech je dobry.
o 26.01.2014, 20:31 | Fresh
příklad náhodné kalkulace hypotéky s vstupní investicí 225000,-. Na tento úrok se navíc stejně nikdo nedostane, neb nesplní podmínky. Navíc k hypotéce si ve většině případů člověk musí pořídit životní pojištění. Pojištění nemovitosti a domácnosti. Za 1500000,- je v Brně velmi těžké koupit 2+kk, takže spíše 1+1. To pronajmu když dobře, tak za 9000,- (ale max studentům a to jen v některých čtvrtích). Náklady na energie, internet atd. jsou minimálně 3500,-. Takže jak jsem psal předtím a jak píše i Luke_288, je to pro toho, kdo si to může dovolit dotovat. Samo se to nezaplatí.

foto k příspěvku  od Fresh

o 26.01.2014, 20:38 | Kesam
Tak to ti nezávidím Barte
o 26.01.2014, 21:12 | endru.ondra
Koupit byt za učelem nájmu není vhodný na hypotéku. Když se prodávají byty od města tak se dá koupit za pár korun, cca 200 tisíc. A platíš jen fond oprav enerige apobně. Ale musíš mít kde bydlet, napřiklad u přítelkyně v baráku nebo většího bytu než máš ty. A nebo se to vyplatí když tě to platí hypotéku na barák či garzonka na větší byt. Takhle to vydím já
o 30.01.2014, 22:21 | ABERTO
Tak po 5ti dnech od vyhnání toho hajzla můžu hrdě prohlásit, že byt by neměl být infekční. Díkybohu je to jen 35m plochy, ale i tak po celém bytě oranžový sliz, zápach ze kterého štípou oči, no hnus. Škody - asi nejvíc je mi líto kuchyňské linky, ta je celá na odpis, podlahy to po vydrhnutí celkem ustály, jen propálené lino v kuchyni musí pryč. Dále všechny žaluzky, skleněná výplň v jedněch dveřích, hnutý rám jednoho okna a samozřejmě oškrábat zdi a vymalovat. Aspoň se po večerech nebudu nudit :)
Co se týče úvahy jak je výhodné či nevýhodné mít byt na pronájem - nejsem odborník, nedokážu posoudit. Při řádném placení nájmu doplacím každý měsíc ještě 4t. Holt hypo a byt koupený v blbé době, dnes se ceny v regionu pohybují tak o 200t míň :(
No jinak než se rozjedu nakupovat nové vybavení, kdyby někomu ležela v garáži nějaká zachovalá Ikea linka za rozumný peníz, dejte mi vědět. Stejně tak funkční dřezová baterie, koupelnová do zdi s takovým tím dlouhým ústím (umyvadlo/vana) :) Kdyžtak na mail vitulap@seznam.cz díky
o 16.02.2014, 14:21 | crestik
...pak dej fotku s "novou" kuchyni 8-)
o 17.02.2014, 11:50 | Klobouk
Jen přidám dva poznatky ze svého pohledu nájemníka který už taky nějaký ten byt vystřídal
1. už nějakou dobu se ptám hned oři prohlídce komu byt patří a jaké tam jsou obecně majetkové vztahy a už beru jenom byty které vlastní bud jednotlivec či firma ve větším množství,tudíž to mají jako bussines a nehrozí tam právě to že by mě tam chodil někdo kontrolovat,to sem zažil jednou u starostlivého pana domácího a děkuji,nemám zájem. O tom že kdyby po mě někdo chtěl věci které zde někteří nadšeně radí tak se zdekuju už na první prohlídce se ani nebavím.
2. je to trochu od tématu,ale jako nájemník nemám nikde legálně možnost zjistit kdo má na daném bytu nahlášený trvalý pobyt protože ten si lze v dnešní době napsat do pronájmu i bez jakéhokoliv vědomí/souhlasu majitele. Tudíž není vůbec vyloučená situace přijít domů a koukat na to jak tam řádí exekutor který se dožaduje dluhu někoho kdo tam bydlel předemnou...

Jinak pochopitelně tahle situace co má Aberto je fakt k nasrání,těžko si vyčítat že se to dalo nějak poznat ze začátku.
o 18.02.2014, 23:08 | ABERTO
No necelý měsíc po akci Z, chodím na byt téměř každý den, omítky, nakonec i podlahy atd..., už mě z toho solidně jebe, leč bohužel nemám volné prostředky abych tam nahnal firmu, která by to dala do pořádku. S dalším nájemníkem bych tam nejraději první rok bydlel abych měl jistotu, že to není kokot jako ten poslední. Ještě jsem musel volat na X institucí z dopisů co byly ve schránce - výhružky exekutorů apod. - abych jim vysvětlil, že tam už týpek nebydlí.

crestik - jj neboj, o víkendu bych měl začít montovat :)
o 15.06.2014, 14:35 | Ondrero
Zdravím , nevíte jaká je lhůta na vystěhování nájemníka z garáže?
Týden, 14 dní nebo měsíc?
Teta s ním měla před lety jen ústní dohodu a nyní chci garáž využívat já.
Co dělat, když by se náhodou kroutil že garáž neopustí? Údajně si na ní dost zvykl a něco na ní udělal atd atd To mě ale může být docela u zadele :D
o 15.06.2014, 15:33 | Mr.Scully
Podle mě je standardní výpovědní lhůta u nemovitostí tři měsíce. Pokud ale nemáte smlouvu a je jen ústní dohoda, tak nevím nevím...

Já jdu podepsat smlouvu s nájemníkem dnes, tak se modlím, abych nedopadl jako ABERTO :-)
o 19.10.2014, 22:05 | ABERTO
Hehe jednou o tom bytě vydám román a to bude větší trhák než kuchařka Láďe Hrušky :D V pátek ulítl odvzdušňovák na radiátoru. Blbý, že v tu chvíli nikdo nebyl doma, takže když nájemce přišel, už tam bylo pár cm vody (no spíš černé mazlavé sračky). Díkybohu že je to byt přízemní a nikoho nevytopil ...

foto k příspěvku  od ABERTO

o 19.11.2016, 20:44 | ABERTO
Asi tu budu za uplneho trotla, ale posilam update s novou a doufam ze uz posledni zkusenosti. Verte mi, ze najemkyne byla proklepnuta, mela doporuceni, i jsem chodil na kontroly, vse pres rok klapalo, holt se akorat v tom mem byte z lidi stavaji trosky :D Nemam tuseni cim to je :D Tentokrat mlada maminka s dvema detmi ...
o 19.11.2016, 20:44 | ABERTO

foto k příspěvku  od ABERTO

o 19.11.2016, 20:45 | ABERTO

foto k příspěvku  od ABERTO

o 19.11.2016, 20:45 | ABERTO

foto k příspěvku  od ABERTO

o 19.11.2016, 20:45 | ABERTO

foto k příspěvku  od ABERTO

o 19.11.2016, 20:46 | ABERTO

foto k příspěvku  od ABERTO

o 19.11.2016, 20:46 | ABERTO

foto k příspěvku  od ABERTO

o 19.11.2016, 20:47 | ABERTO
S masarkama to bylo kdo z koho, rozhodne byly ve znacne presile ...

foto k příspěvku  od ABERTO

o 19.11.2016, 20:48 | pepe689
Ty voeee to je hnuj.....
o 19.11.2016, 22:03 | Mr.Scully
Ty voe, ty jsi smolař. Já teda už u svého nájemníka dlouho nebyl, ale když jsem tam nakouknul po roce, tak mi ten byt přišel ve stejném stavu jako na začátku, tak snad OK :-D Naštěstí se zdá, že největší dobytkové se už postupně přistěhovali k tobě, takže na mě už zbyli ti čistotní :-D
o 19.11.2016, 22:26 | HIGHTOWER
to už není byt, ale prasečák... Asi moc vysoké nájemné a nebo na druhou stranu moc nízké...
o 19.11.2016, 22:57 | crestik
to snad ani není možné, ne, aby se tam tolik hmyzu dostalo za rok. Jinak tam vidím povědomou skříňku :-)
Nejvíc mě dostal ten osvěžovač v míse
o 19.11.2016, 23:58 | Samantus
ja vim proc nemam deti, kdyz ty dnesni dementni deti dokazou udelat takovej bordel :-D :-D
o 20.11.2016, 00:43 | pepe689
Uz si videl aby ovce rodila dite...
o 20.11.2016, 08:51 | ABERTO
Je to fakt pech, na začátku tam opravdu šla normální koc s maminkou a realiťačkou a všichni se tam dušovali, jak to bude bez problémů. Asi rok byl, pak se něco zlomilo a šlo to zase do prdele. Poslední 2 měsíce to už bylo jen o výhružkách z obou stran, bohužel jak letěl feťák oknem, tak tady to bylo v háji kvůli dětem, takže jsem musel čekat 2 měsíce na výpověď. Nájem jak zde zaznělo naprosto standardní, spíš menší ... Já na dámu na oplátku posílám sociálku a trstní oznámení, ale to už je jen gesto, je mi jasné, že z ní nic nedostanu.
Crestik - jojo kámo, Tvoje linka :):)
o 20.11.2016, 10:17 | Petura
no to je síla :(
o 20.11.2016, 11:51 | JA
a proto sem byt na pronájem honem rychle prodal...
o 20.11.2016, 21:57 | Rajdlos
Neuveritelne
o 21.11.2016, 14:11 | cendler
taky prodat byt a srát na to, na tohle bych neměl nervy, taky za rok se stěhujeme do barák a byt se prodá, nechci tohle řešit
o 21.11.2016, 21:07 | madaros
taky sem mel neco podobnyho, rodina s 2 detma, rikam si budou to chtit mit hezky, ale nerozpoznal sem problemy a za 6 mesicu dokazaly slušně vybydlet a jeste zustala nechali diru 30.000, kterou ted soudne resim uz 2 roky a stale bez vysledku,oni nic neresi,na vyzvy soudu nereaguji,takze se stani jeste nekonalo, tim padem neni rozsudek a nemuzou zahajit exekuci, sou proste v pohode :)

foto k příspěvku  od madaros

o 21.11.2016, 21:08 | madaros | Upraveno: 2016-11-21 21:12:20
ja sem tam bydlel rok a nic,ale treba takhle vypadala hlavice sprchy za 6 mesicu :)

foto k příspěvku  od madaros

o 21.11.2016, 21:09 | madaros
celej valnik bordelu, na zahrade stovky hoven od čokla

foto k příspěvku  od madaros

o 21.11.2016, 21:18 | madaros
kdyz vidim ze sem moch dopadnou jeste daleko, daleko hur,tak z toho zacnu snad mit i dobrej pocit :)

ale na druhou stranu,ikdyz sem pri vyberu novych najemcu mel strach a nevedel koho vybrat aby se to neopakovalo, tak ted vse funguje a resime jen drobnosti

ale bohuzel dle vlastni zkusenosti taky potvrdim, ze pronajimatel nema v podstate zadny pravo cokoliv delat a zvyhodneni jsou bohuzel najemci
o 21.11.2016, 21:30 | worm03
ty lidi jsou strašný mrdky...
o 21.11.2016, 23:20 | Samantus
pepe689 neser :-)
o 24.11.2016, 21:20 | ABERTO
madaros - pisnu Ti maila
o 27.11.2016, 14:42 | madaros
aberto: odepsano
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.379 sekund.